Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Rehabilitacja Czeladź

„Aby cieszyć się zdrowiem oraz ruchem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.”

Zapraszamy do QMEDIC REHABILITACJA

Boli Cię kręgosłup? Dokuczają Ci bóle stawów i stare, niezaleczone kontuzje? A może uprawiasz sport i chcesz to robić z korzyścią dla Twojego ciała, unikając bolesnych urazów? Specjaliści QMEDIC REHABILITACJA są do Twojej dyspozycji. Z naszej pomocy korzysta wiele osób potrzebujących profesjonalnej rehabilitacji w Czeladzi i regionie, które dzięki dogodnemu dojazdowi do Dąbrowy Górniczej mogą oddać się w ręce wysokiej klasy rehabilitantów i fizjoterapeutów. Spróbujesz?

Wykwalifikowana kadra

Największą wartością QMEDIC REHABILITACJA są nasi specjaliści. Pomoc pacjentom niosą terapeuci, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w kursach i zgłębiają wiedzę na temat jednego z najbardziej niezwykłych i skomplikowanych układów na świecie: ludzkiego organizmu.

Wysokie kwalifikacje to nie wszystko. Dobrze wiemy, że w pracy z pacjentem liczy się również odpowiednie podejście terapeuty. Dlatego cieszymy się, że udało nam się zbudować znakomity zespół złożony z życzliwych, empatycznych i zawsze profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków osób.

Pacjenci szukający rehabilitacji w Czeladzi, a ostatecznie trafiający do naszego gabinetu w Dąbrowie Górniczej, często podkreślają maksymalne zaangażowanie terapeutów QMEDIC REHABILITACJA. Regularnie spotykamy się z bardzo pozytywnymi recenzjami publikowanymi w Internecie. To nie przypadek, że wielu pacjentów kontaktuje się z QMEDIC REHABILITACJA z polecenia znajomych czy rodziny.

O wysokim poziomie naszych usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych najlepiej świadczą opinie dotychczasowych pacjentów, z których większość odwiedza nasz gabinet regularnie. Zachęcamy do zapoznania się z recenzjami QMEDIC REHABILITACJA dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody terapii

Jednym z kluczowych powodów, dla których do naszego gabinetu trafia tak wielu pacjentów szukających rehabilitacji w Czeladzi i innych miastach regionu jest fakt, iż jako jeden z nielicznych gabinetów na terenie województwa śląskiego oferujemy najnowocześniejsze metody terapeutyczne.

Specjalizujemy się w terapii bólu, pomagając naszym pacjentom w pozbyciu się dolegliwości ze strony kręgosłupa, stawów czy mięśni, bólów głowy o podłożu migrenowym oraz wszelkich innych problemów, które odbierają radość z życia, utrudniają codzienne funkcjonowanie czy stoją na przeszkodzie do satysfakcjonującego uprawiania sportu.

W QMEDIC REHABILITACJA skorzystasz z:

 • terapii manualnej,
 • terapii tkanek miękkich,
 • ćwiczeń stabilizacyjnych,
 • metody McKenzi’ego (doskonała w przypadkach rwy kulszowej),
 • metody PNF,
 • plastrowania/kinesiotapingu,
 • redukcji wzorców ruchowych,
 • leczenia wad postawy (również u dzieci).

Pomagamy w nawet najcięższych przypadkach

Rehabilitacja i fizjoterapia to bardzo obszerne zagadnienia. Wiele osób dopytuje o godną polecenia rehabilitację w Czeladzi i regionie, choć nie do końca potrafi określić swoje potrzeby. Spokojnie, od tego są nasi specjaliści.

W gabinecie QMEDIC REHABILITACJA w Dąbrowie Górniczej możesz liczyć na profesjonalną diagnostykę. Jako jeden z nielicznych gabinetów w regionie zapewniamy konsultację z neurochirurgiem, współpracujemy również z ortopedą, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym pacjentom kompleksowe, holistyczne podejście.

Najważniejsze specjalizacje naszego gabinetu to:

 • rehabilitacja ortopedyczna,
 • rehabilitacja wieku młodzieńczego,
 • rehabilitacja reumatologiczna,
 • rehabilitacja przed- i pooperacyjna,
 • rehabilitacja neurologiczna.

Najczęstsze problemy zgłaszane nam przez pacjentów dotyczą dolegliwości ze strony kręgosłupa, bólu i zawrotów głowy, bólu w obrębie stawu barkowego, dolegliwości ze strony stawu łokciowego, kolanowego, biodrowego i nadgarstka, a także kontuzji stopy. W każdym z takich przypadków możesz liczyć na nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz wnikliwą diagnostykę, do czego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt.

Wspieramy aktywne osoby

Jedną z ważniejszych specjalizacji QMEDIC REHABILITACJA jest niesienie pomocy sportowcom – również amatorom, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem i nie okupić tego kontuzjami czy skrajnym wyczerpaniem organizmu.

W naszym gabinecie skorzystasz m.in. z profesjonalnej wideoanalizy biegu (pozwala wyeliminować błędy techniczne, przez które wiele osób odczuwa dyskomfort podczas biegania), oceny funkcjonalnej (wskazuje deficyty motoryczne i tym samym daje wiedzę na temat tych obszarów, nad którymi trzeba szczególnie popracować podczas treningu) czy przygotowania motorycznego (doskonała propozycja dla osób, które wracają do uprawiania sportu po kontuzji czy dopiero planują rozpocząć aktywność fizyczną).

Jeśli zatem od dawna rozważasz skorzystanie z rehabilitacji w Czeladzi, to nie zwlekaj dłużej i już teraz umów się na pierwszą wizytę w gabinecie QMEDIC REHABILITACJA w Dąbrowie Górniczej – dojedziesz do nas w mniej niż kwadrans!

Terapia manualna

Metoda PNF

Terapia tkanek miękkich

Plastrowanie Kinesiotaping

Ćwiczenia stabilizacji

Redukcja wzorców ruchowych

Metoda McKenzie

Leczenie wad postawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi Terapeuci

rehabilitacja

Robert Stebel

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Szymon Żoczek

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Wojciech Perek

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Ewelina Mularczyk

Kwalifikacje i kursy

Nasze Centrum zapewnia kompleksową opiekę, poprzez współpracę wielu specjalistów z dziedziny ortopedii, radiologii, neurochirurgii oraz fizjoterapii

Centrum Ortopedyczno – Sportowe

Celem rehabilitacji ortopedyczno-sportowej jest nie tylko pomóc Państwu pozbyć się bólu, ale również przywrócić Państwa do możliwie pełnej sprawności, aby cieszyć się ruchem oraz zdrowiem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.

Oferujemy indywidualną diagnostykę, pracę z doświadczonymi terapeutami, dostosowanie postępowania do potrzeb pacjenta, jak również zaangażowanie i wiedzę popartą licznymi certyfikatami.