Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Rehabilitacja Będzin

„Aby cieszyć się zdrowiem oraz ruchem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.”

Zapraszamy do QMEDIC REHABILITACJA

Ból staje się coraz bardziej nieznośny? Nie możesz już normalnie funkcjonować, uprawiać sportu, realizować życiowych pasji? Coraz mocniej uzależniasz się od pomocy innych? Nie akceptuj takiego stanu rzeczy i już dziś podejmij walkę o odzyskanie sprawności fizycznej. Pomogą Ci w tym specjaliści QMEDIC REHABILITACJA – gabinetu rehabilitacji chętnie wybieranego przez pacjentów z Będzina i innych miejscowości w regionie. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszego wsparcia.

Profesjonalny gabinet rehabilitacji blisko Będzina

Wśród pacjentów naszego gabinetu rehabilitacji jest wiele osób mieszkających w Będzinie, które wybrały QMEDIC REHABILITACJA z uwagi na doskonałą renomę oraz bardzo szeroki wybór zabiegów i metod terapii.

Co ważne, nasz gabinet znajduje się w odległości zaledwie 1 kilometra od Będzina, dzięki czemu możesz dojechać na spotkanie ze specjalistą QMEDIC REHABILITACJA w czasie krótszym niż 5 minut. To doskonała forma inwestycji we własne zdrowie, sprawność fizyczną i satysfakcję życiową.

Skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów

Siłą naszego gabinetu rehabilitacji jest wykwalifikowana, doświadczona i wciąż podnosząca swoje umiejętności kadra ekspertów, którzy wyspecjalizowali się w skutecznej walce z bólem. W QMEDIC REHABILITACJA skorzystasz zarówno z pomocy fizjoterapeuty, jak i z kompleksowej opieki rehabilitacyjnej – wszystko zależy od Twoich potrzeb, rodzaju i skali dolegliwości.

Warto zaznaczyć, że jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów rehabilitacji w okolicach Będzina, który zapewnia swoim pacjentom konsultacje z lekarzem ortopedą oraz neurochirurgiem. To pozwala jeszcze dokładniej i szybciej diagnozować przyczynę zgłaszanych dolegliwości, jak również bezbłędnie dobrać najlepszą metodę leczenia.

Pacjenci nam ufają i rekomendują nasze usługi

Nie ma lepszej miary jakości i kompetencji gabinetu rehabilitacji, niż pozytywne opinie dotychczasowych pacjentów. Nieprzypadkowo z oferty QMEDIC REHABILITACJA korzystają pacjenci z całego regionu, dojeżdżający do naszego gabinetu w Dąbrowie Górniczej m.in. z Będzina, Sosnowca czy nawet z Katowic.

Pacjenci doceniają nasze zaangażowanie, empatyczne podejście terapeutów, proponowanie najlepszej, a przy tym najmniej uciążliwej metody leczenia, jak również atrakcyjne ceny poszczególnych usług. Nie bez znaczenia jest również znakomite, nowoczesne zaplecze naszego gabinetu, w którym do dyspozycji specjalistów i pacjentów jest najbardziej zaawansowany sprzęt diagnostyczny oraz rehabilitacyjny.

Wszystko to sprawia, że QMEDIC REHABILITACJA cieszy się opinią gabinetu wyjątkowo skutecznego w walce z bólem i wspomaganiu pacjentów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej.

Skorzystaj z naszych zabiegów

W QMEDIC REHABILITACJA dbamy o to, aby otoczyć każdego pacjenta kompleksową opieką i zaproponować mu takie metody leczenia, które mogą przynieść najlepsze efekty w możliwie jak najkrótszym czasie. Doskonale wiemy, że zwłaszcza osoby aktywne zawodowo czy uprawiające sport nie mogą sobie pozwolić na długotrwałe korzystanie z terapii.

Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty bardzo szeroki zakres metod rehabilitacji i fizjoterapii, wśród nich:

 • terapię manualną,
 • terapię tkanek miękkich,
 • ćwiczenia stabilizacyjne,
 • metodę McKenzi’ego (doskonała w leczeniu rwy kulszowej),
 • metodę PNF,
 • plastrowanie/kinesiotaping,
 • redukcję wzorców ruchowych,
 • leczenie wad postawy, w tym u dzieci.

Pełen zakres opieki rehabilitacyjnej

Walka z bólem i wynikającymi z tego ograniczeniami fizycznymi może być czasochłonna i męcząca dla pacjenta – ale wcale nie musi, co każdego dnia udowadniamy w gabinecie QMEDIC REHABILITACJA. Naszą specjalizacją jest przynoszenie pacjentom jak najszybszej ulgi w bólu, a także rozwiązywanie problemów ruchowych i usuwanie patologii w organizmie, których konsekwencją jest np. życiowa niesamodzielność.

W naszym gabinecie można skorzystać z wielu specjalistycznych form terapii, w tym z całościowej opieki rehabilitacyjnej. Proponujemy:

 • rehabilitację ortopedyczną,
 • rehabilitację wieku młodzieńczego,
 • rehabilitację reumatologiczną,
 • rehabilitację przed- i pooperacyjną,
 • rehabilitację neurologiczną.

Niezależnie od tego, z jakiego powodu szukasz profesjonalnej rehabilitacji w Będzinie i regionie, to już teraz umów się na pierwszą wizytę w gabinecie QMEDIC REHABILITACJA w Dąbrowie Górniczej.

Zapewniamy szybką i skuteczną pomoc w przypadkach m.in. bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, rwy barkowej, bólu i zawrotów głowy, niestabilności stawów, dolegliwości mięśniowych, kontuzji stopy, urazów kolana i biodra czy bardzo męczących problemów z łokciem (np. łokieć tenisisty).

Umożliwimy Ci efektywne i satysfakcjonujące uprawianie sportu

QMEDIC REHABILITACJA to gabinet chętnie odwiedzany przez pacjentów z Będzina, którzy już uprawiają sport lub planują rozpocząć swoją przygodę z regularną aktywnością fizyczną. Zapraszamy zarówno amatorów, jak i sportowców wyczynowych – wszystkim gwarantujemy dostęp do nowoczesnych metod zwiększania efektywności treningu oraz leczenia urazów wysiłkowych czy mechanicznych.

Zapewniamy m.in. opiekę trenera personalnego, możliwość ułożenia indywidualnego planu treningowego, wideoanalizę biegu, ocenę funkcjonalną ze wskazaniem deficytów, jak również kompleksowe przygotowanie motoryczne dedykowane osobom dopiero rozpoczynającym uprawianie sportu lub wracającym do niego po latach nieaktywności.

QMEDIC REHABILITACJA to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje ciało, pozbędziesz się bólu i odzyskasz upragnioną sprawność. Już teraz umów się na pierwszą wizytę – z Będzina do naszego gabinetu dojedziesz zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją publiczną.

Terapia manualna

Metoda PNF

Terapia tkanek miękkich

Plastrowanie Kinesiotaping

Ćwiczenia stabilizacji

Redukcja wzorców ruchowych

Metoda McKenzie

Leczenie wad postawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi Terapeuci

rehabilitacja

Robert Stebel

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Szymon Żoczek

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Wojciech Perek

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Ewelina Mularczyk

Kwalifikacje i kursy

Nasze Centrum zapewnia kompleksową opiekę, poprzez współpracę wielu specjalistów z dziedziny ortopedii, radiologii, neurochirurgii oraz fizjoterapii

Centrum Ortopedyczno – Sportowe

Celem rehabilitacji ortopedyczno-sportowej jest nie tylko pomóc Państwu pozbyć się bólu, ale również przywrócić Państwa do możliwie pełnej sprawności, aby cieszyć się ruchem oraz zdrowiem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.

Oferujemy indywidualną diagnostykę, pracę z doświadczonymi terapeutami, dostosowanie postępowania do potrzeb pacjenta, jak również zaangażowanie i wiedzę popartą licznymi certyfikatami.