Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Chcesz skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej? Umów się na wizytę w QMEDIC REHABILITACJA

„Aby cieszyć się zdrowiem oraz ruchem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.”

Zapraszamy do QMEDIC REHABILITACJA

Jeśli od dawna dokucza Ci ból kręgosłupa, mięśni czy stawów, masz problematyczną kontuzję, która nie poddaje się leczeniu lub chcesz wzmocnić swoje ciało przed rozpoczęciem przygody ze sportem, to najlepszym wyborem jest skorzystanie ze specjalistycznej rehabilitacji. Ma ona na celu nie tylko rozwiązanie Twoich problemów ortopedycznych, ale także przekazanie Ci wzorców ruchowych i dietetycznych oraz znaczące podniesienie komfortu Twojego życia. Z profesjonalnej rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej skorzystasz w gabinecie QMEDIC REHABILITACJA.

Najlepsi specjaliści do Twojej dyspozycji

QMEDIC REHABILITACJA to jeden z najlepiej ocenianych, najczęściej rekomendowanych gabinetów rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej i regionie. Nieprzypadkowo większość pacjentów trafia do nas z polecenia. Cieszymy się doskonałą renomą, co jest sumą naszej wiedzy, kwalifikacji, znakomitego zaplecza sprzętowego, a także empatycznego podejścia do pacjenta.

W naszym gabinecie czekają na Ciebie najwyższej klasy specjaliści z dziedziny rehabilitacji i fizjoterapii. Jako jeden z nielicznych gabinetów w regionie zapewniamy fachowe konsultacje z lekarzem ortopedą oraz neurochirurgiem. Pozwala to na objęcie pacjenta kompleksową, holistyczną opieką i rzeczywiste rozwiązanie jego problemów zdrowotnych, a nie tylko ich zamaskowanie.

Bazujemy na precyzyjnej diagnostyce

W QMEDIC REHABILITACJA rozumiemy, jak ważne jest udzielenie pacjentowi szybkiej i profesjonalnej pomocy, zwłaszcza w stanach przewlekłego bólu. Nigdy jednak nie wybieramy drogi na skróty. Wszelkie działania podejmujemy na podstawie wcześniej diagnostyki, opierając się na wynikach badań, wywiadzie z pacjentem, w razie potrzeby konsultując się z lekarzami odpowiednich specjalizacji.

Takie podejście daje pacjentowi pewność, że znalazł się w dobrych rękach, a proces rehabilitacji czy fizjoterapii potrwa tylko tyle, ile naprawdę musi, kończąc się realną poprawą stanu zdrowia.

Naszym celem jest przywrócenie pacjentowi radości życia, zlikwidowanie bólu, a przede wszystkim źródła problemu, z jakim pacjent zgłosił się do naszego gabinetu. Tylko wtedy można liczyć na trwałe efekty podjętego leczenia.

Szeroka dostępność specjalistycznych zabiegów

QMEDIC REHABILITACJA to jeden z najlepiej wyposażonych gabinetów rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej i w całym regionie. Znakomite zaplecze w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami fizjoterapeutów pozwala nam oferować nawet najbardziej zaawansowane zabiegi, które mają zastosowanie w leczeniu różnych kontuzji ortopedycznych i innych problemów zdrowotnych – np. w obrębie kręgosłupa.

W naszym gabinecie rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej skorzystasz m.in. z:

 • terapii manualnej,
 • terapii tkanek miękkich,
 • ćwiczeń stabilizacyjnych,
 • metody McKenzi’ego, wykorzystywanej przede wszystkim w leczeniu rwy kulszowej,
 • metody PNF,
 • plastrowania/kinesiotapingu,
 • redukcji wzorców ruchowych,
 • leczenia wad postawy u dzieci i dorosłych.

Jesteśmy ekspertami od usuwania bólu

W naszym gabinecie rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej najczęściej gościmy pacjentów, którzy uskarżają się na przewlekły, coraz bardziej nieznośny ból. Zwykle jest to konsekwencja wcześniejszego zaniechania rehabilitacji po doznaniu jakiejś kontuzji.

Niektóre urazy mogą zacząć dawać o sobie znać nawet po wielu latach, w tym stanowić przyczynę doznania zupełnie innej kontuzji. Jeśli więc dokucza Ci ból, to nie akceptuj go i nie maskuj środkami przeciwbólowymi. Zwłaszcza, gdy źródło bólu jest wyraźnie umiejscowione w okolicach kręgosłupa.

Z profesjonalnej pomocy w leczeniu m.in. ortopedycznej przyczyny bólu skorzystasz w gabinecie QMEDIC REHABILITACJA. Oferujemy bardzo szeroki zakres rehabilitacji, w tym:

 • ortopedyczną,
 • wieku młodzieńczego,
 • reumatologiczną,
 • przed- i pooperacyjną,
 • neurologiczną.

W naszym gabinecie skorzystasz z profesjonalnej pomocy w leczeniu wszelkich kontuzji i innych problemów zdrowotnych o podłożu ortopedycznym czy neurologicznym, w tym bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, rwy barkowej, bólu i zawrotów głowy, niestabilności stawów, kontuzji mięśniowych, urazów kolana i biodra, łokcia tenisisty i golfisty etc.

Uprawiasz sport? Rób to dobrze!

Czy wiesz, że w gabinecie QMEDIC REHABILITACJA skorzystasz również z pomocy ekspertów z zakresu uprawiania sportu? Dzięki wsparciu ze strony naszych trenerów personalnych i fizjoterapeutów unikniesz typowych błędów, które są przyczyną doznawania kontuzji, ale także niskiej efektywności treningu.

Do QMEDIC REHABILITACJA zapraszamy zarówno osoby już uprawiające sport, ale chcące robić to lepiej i z korzyścią dla organizmu, jak i te, które dopiero przymierzają się do rozpoczęcia swojej przygody np. z bieganiem, siłownią czy jazdą na rowerze.

W naszym gabinecie skorzystasz m.in. z wideoanalizy biegu, oceny funkcjonalnej ze wskazaniem deficytów, kompleksowego przygotowania motorycznego, jak i z możliwości ułożenia indywidualnego planu treningowego.

Już teraz zapraszamy do umówienia się na pierwszą wizytę w QMEDIC REHABILITACJA – najlepszym gabinecie rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej.

Terapia manualna

Metoda PNF

Terapia tkanek miękkich

Plastrowanie Kinesiotaping

Ćwiczenia stabilizacji

Redukcja wzorców ruchowych

Metoda McKenzie

Leczenie wad postawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi Terapeuci

rehabilitacja

Robert Stebel

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Szymon Żoczek

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Wojciech Perek

Kwalifikacje i kursy

rehabilitacja

Ewelina Mularczyk

Kwalifikacje i kursy

Nasze Centrum zapewnia kompleksową opiekę, poprzez współpracę wielu specjalistów z dziedziny ortopedii, radiologii, neurochirurgii oraz fizjoterapii

Centrum Ortopedyczno – Sportowe

Celem rehabilitacji ortopedyczno-sportowej jest nie tylko pomóc Państwu pozbyć się bólu, ale również przywrócić Państwa do możliwie pełnej sprawności, aby cieszyć się ruchem oraz zdrowiem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.

Oferujemy indywidualną diagnostykę, pracę z doświadczonymi terapeutami, dostosowanie postępowania do potrzeb pacjenta, jak również zaangażowanie i wiedzę popartą licznymi certyfikatami.