Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Potrzebujesz profesjonalnej rehabilitacji i fizjoterapii w Będzinie? Odwiedź nasz gabinet rehabilitacji!

Z zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych korzysta coraz więcej osób – również młodych. To efekt pogorszenia się naszej tzw. higieny życiowej. Spędzamy mnóstwo czasu w pozycji siedzącej, mniej się ruszamy i źle odżywiamy, co skutkuje przybieraniem na wadze. Jeśli masz np. problemy z kręgosłupem i szukasz fachowej rehabilitacji lub fizjoterapii w Będzinie, to już teraz zapraszamy do gabinetu rehabilitacji QMEDIC REHABILITACJA w Dąbrowie Górniczej. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.  

Przynosimy ulgę w bólu

Życie z bólem nie jest niczym przyjemnym. To truizm, jednak dobrze wiemy, że wiele osób wciąż próbuje maskować swoje dolegliwości, skazując się na ciągłe przyjmowanie środków przeciwbólowych oraz ograniczenie sprawności fizycznej. Nie tędy droga. Wszelkie dolegliwości czy to ze strony kręgosłupa, stawów czy mięśni, wymagają konsultacji ze specjalistą.

W naszym gabinecie rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej skorzystasz z szerokiej gamy profesjonalnych zabiegów, które są dedykowane zarówno osobom zmagającym się z różnego rodzaju urazami, jak i tym, które odczuwają dolegliwości w związku z wiekiem, stylem życia, błędnym leczeniem ortopedycznym czy zlekceważeniem dawnych kontuzji.

Sprawdź ofertę naszych zabiegów

W QMEDIC REHABILITACJA oferujemy:

  • Rehabilitację ortopedyczną – to bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają ortopedy w Będzinie i regionie np. w celu szybszego wyleczenia skręcenia stawu skokowego czy uszkodzenia więzadła krzyżowego w kolanie. Wszelkie kontuzje w obrębie stawów i okalających je tkanek miękkich wymagają zabiegów fizjoterapeutycznych, które mają na celu nie tylko przyspieszenie powrotu do pełnej sprawności, ale także zminimalizowanie ryzyka odnowienia się urazu.
  • Rehabilitację wieku młodzieńczego – w naszym gabinecie regularnie gościmy dorastające dzieci i młodzież, które uskarżają się na urazy ortopedyczne, ból kości i kręgosłupa czy różnego rodzaju dolegliwości towarzyszące uprawianiu sportu. Nasi specjaliści znakomicie radzą sobie takimi przypadkami.
  • Rehabilitację reumatologiczną – choroby reumatyczne dają bardzo uciążliwe objawy, w których złagodzeniu pomagają odpowiednio dobrane zabiegi fizjoterapeutyczne. Jeśli cierpisz z powodu bólu stawów, to w poszukiwaniu profesjonalnej fizjoterapii w Będzinie koniecznie zajrzyj do gabinetu QMEDIC REHABILITACJA.
  • Rehabilitację pourazową i sportową – oferujemy specjalistyczne zabiegi, które pomagają w powrocie do formy po różnego rodzaju urazach. To propozycja zwłaszcza dla tych osób, które odczuwają dyskomfort podczas uprawiania sportu.
  • Rehabilitację przed- i pooperacyjną – każdy zabieg operacyjny jest traumatycznym doświadczeniem dla organizmu, co może skutkować długim powrotem do zdrowia. Aby uniknąć takiego scenariusza proponujemy zabiegi wzmacniające ciało, przygotowujące do operacji, a już po zabiegu umożliwiające szybsze rozpoczęcie normalnej aktywności życiowej.
  • Rehabilitację neurologiczną – dolegliwości ze strony kręgosłupa czy nawracające bóle głowy mogą mieć ścisły związek z problemami neurologicznymi. Diagnozujemy je we współpracy z neurochirurgiem, a następnie usuwamy nieinwazyjnymi metodami fizjoterapeutycznymi.

Liczy się trwały efekt

Misją QMEDIC REHABILITACJA jest niesienie skutecznej pomocy pacjentom, niezależnie od stopnia skomplikowania urazu czy rodzaju dolegliwości. Nie proponujemy niesprawdzonych, wątpliwych metod, które może i przynoszą chwilową poprawę, natomiast nie usuwają źródła problemu. W efekcie dolegliwości szybko wracają, często ze zdwojoną siłą.

Coraz więcej osób szukających profesjonalnej rehabilitacji w Będzinie i regionie ostatecznie decyduje się na skorzystanie z naszej pomocy. Dlaczego? Ponieważ stawiamy na metody fizjoterapii, które pozwalają trwale pozbyć się dolegliwości bólowych oraz mają realne przełożenie na poprawę sprawności pacjenta.

Wybierając nasz gabinet fizjoterapii w Dąbrowie Górniczej możesz mieć pewność, że otoczymy Cię fachową opieką najlepszych specjalistów, którzy podejdą do Twojego przypadku z maksymalnym zaangażowaniem i empatią.

Zachęcamy też do lektury innego artykułu na naszym blogu, w którym podpowiadamy, kto i kiedy powinien korzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych.