Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Ile kosztują zabiegi rehabilitacyjne?

Brak czasu i pieniędzy – to najczęstsze argumenty podawane przez osoby, które pomimo bólu i ograniczonej sprawności fizycznej nie chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy rehabilitanta lub fizjoterapeuty. To zaniechanie może się niestety zemścić i spowodować pogłębienie problemu, a w konsekwencji wydłużenie leczenia. Rozważasz skorzystanie z fizjoterapii w Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Katowicach czy innym mieście regionu, ale obawiasz się wysokich kosztów? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawdź, ile kosztują zabiegi rehabilitacyjne i przekonaj się, że Cię na nie stać.

Od czego zależy cena zabiegów rehabilitacyjnych?

Najważniejszym czynnikiem są kwalifikacje samych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Zespół QMEDIC REHABILITACJA tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, posiadający niezbędne wykształcenie oraz certyfikaty poświadczające kompetencje zawodowe. Dzięki temu każdy pacjent oddający się w ręce naszych specjalistów może czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że zabieg zostanie dobrany oraz przeprowadzony prawidłowo.

To warto o nas wiedzieć:

QMEDIC REHABILITACJA współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny, w tym neurochirurgiem, ortopedą oraz radiologiem, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową pomoc w przypadkach m.in. bólów kręgosłupa.

Cena zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych zależy również od tego, jaki sprzęt jest niezbędny do przeprowadzenia konkretnej procedury. Nasz gabinet stale inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania, gwarantujące precyzyjną diagnostykę oraz przyspieszenie procesu powrotu pacjenta do pełnej sprawności. Zapewniamy dostęp do m.in. znakomicie wyposażonej sali ćwiczeń, platform tensometrycznych, elektromiografii powierzchniowej czy USG terapeutycznego.

Pomimo tak rozbudowanego zaplecza merytorycznego i sprzętowego oraz doskonałej renomy, jaką cieszy się nasz gabinet, pozostajemy konkurencyjni cenowo, dzięki czemu z pomocy QMEDIC REHABILITACJA mogą korzystać również pacjenci dysponujący ograniczonym budżetem.

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych

Nasz cennik podzieliliśmy ze względu na kategorie świadczonych zabiegów. Ceny są uzależnione od takich czynników, jak: czas zabiegu i wykorzystywany sprzęt.

To warto o nas wiedzieć:

Najlepsze ceny oferujemy pacjentom, którzy zdecydują się wykupić karnet na 10 wizyt – to naprawdę się opłaca!

Oto przykładowe ceny zabiegów w QMEDIC REHABILITACJA:

  • Kompleksowa sesja rehabilitacyjna – 120 zł lub 95 zł w ramach karnetu;
  • Ocena funkcjonalna – 150 zł;
  • Wideo analiza biegu – 150 zł;
  • Trening motoryczny – 130 zł lub 105 zł w ramach karnetu;
  • Leczenie wad postawy u dzieci i młodzieży – 120 zł lub 95 zł w ramach karnetu;
  • Zabiegi fizykoterapii – od 20 zł za pojedynczy zabieg;

Z pełnym cennikiem rehabilitacji zapoznasz się na naszej stronie internetowej. Podkreślamy, że każdy pacjent pozna ostateczną cenę zabiegu jeszcze przed jego rozpoczęciem, dlatego nie musisz się obawiać żadnych niespodziewanych kosztów.

Skorzystaj z profesjonalnej rehabilitacji i fizjoterapii w QMEDIC.